Workshops 2020


Table of Contents

5 December, Responsive Body Workshop in Pärnu, La Clave Stuudio POSTPONED due to COVID

Responsive Body töötuba on mõeldud neile liikumishuvilistele, kes on valmis uurima liikumispõhimõtteid ning soovivad füüsilist väljakutset mängulises võtmes. Iga osaleja saab alustada liikumist lähtudes enda keha senisest kogemusest. Oluline on soov proovida ja väljakutsega silmitsi seista. Meie eesmärk on leida vabadus liikumises, mis põhineb funktsionaalsel anatoomial ja on toetatud kujutlusvõime poolt. Töötoas arendame tähelepanu, liikuvust, jõudu, koordinatsiooni, keskme kohanemisvõimet, rütmi- ja ruumitaju.

Töötuba koosneb kahest osast:

  1. Responsive Body tehnikatund (Individuaalne töö) Töötuba alustame lihtsate liigutustega, et tuua tähelepanu funktsionaalsetele seostele oma kehas. See tasane algus lubab meil häälestuda, leida ennast käesolevas hetkes ja valmistuda keerulisemateks ülesanneteks. Seejärel toome pulsi kõrgemale, et jätkata energiliste ja tehnilist väljakutset pakkuvate liikumismustritega.

  2. Responsive Body häälestumine ja kompositsioon (füüsilist puudutust sisaldav töö partneriga) Töötoa teises osas toome tähelepanu meeltele. Keskendume puudutuses peituvale informatsioonile. Kasutame partneri abi, et laiendada oma liikumisvalikute hulka. Loome füüsilisi vastuseid nii sisemistele kui välistele impulsidele ja uurime erinevaid viise selle materjali organiseerimiseks nii fikseeritud kui improviseeritud kujul.

Kuna alustame põrandal lamades, siis on soovitav kanda pikki pükse ja kaasa võtta pikkade käistega dressipluus või kampsun, mille saab hiljem ära võtta.

Töötoa kestus: 4h
13.00-14.45 Responsive Body tehnika (individuaalne töö)
14.45-15.15 PAUS
15.15-17.00 Responsive Body häälestumine ja kompositsioon (töö partneriga)

COVID19-ga seotud ettevaatusabinõud:

Aadress:
La Clave Studio
Hommiku 3, Pärnu

Kontakt: laclavestuudio@gmail.com